| UPC | 747115460496 |
|---|---|
| Manufacturer | Weatherby |
| Manufacturer Part Number | 3WAST65CMR2B |
| Product Type | Rifle |
| Shipping Weight | 8.0 |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Package Width | 6.5 |
| Package Height | 2.5 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Capacity | 4 + 1 |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| ATF Type | Rifle |
WEATHERBY 307 ALPINE ST 6.5CR 20″
WEATHERBY 307 ALPINE ST 6.5CR 20″
$1,899.00
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Top Rate Customer ServicePrompt Communication
Safe Payments
Trusted SSL Protection
Trusted SSL Protection
Amazing Selection
We carry all top brands
We carry all top brands





Reviews
There are no reviews yet.