| UPC | 719104539445 |
|---|---|
| Manufacturer | True Precision |
| Manufacturer Part Number | TP-SHCB-XTBL |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Length | 3.10" |
| Model | Hellcat |
| Product Type | Barrel |
| Rate of Twist | 1:10" RH |
| Sights | No |
| Style | Threaded |
TRUE PREC HELLCAT BBL 9MM BLK TB
TRUE PREC HELLCAT BBL 9MM BLK TB
$180.49
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Top Rate Customer ServicePrompt Communication
Safe Payments
Trusted SSL Protection
Trusted SSL Protection
Amazing Selection
We carry all top brands
We carry all top brands





Reviews
There are no reviews yet.