| UPC | 719104539247 |
|---|---|
| Manufacturer | True Precision |
| Manufacturer Part Number | TP-P10CB-XTBL |
| Length | 4" |
| Model | CZ |
| Rate of Twist | 1:10" RH |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Product Type | Barrel |
TRUE PREC BBL CZ P10C BLK NIT TB
TRUE PREC BBL CZ P10C BLK NIT TB
$180.49
Out of stock
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Top Rate Customer ServicePrompt Communication
Safe Payments
Trusted SSL Protection
Trusted SSL Protection
Amazing Selection
We carry all top brands
We carry all top brands





Reviews
There are no reviews yet.