| UPC | 719307400443 |
|---|---|
| Manufacturer | Trijicon |
| Manufacturer Part Number | TR22G |
| Adjustable Parallax | Illuminated Green Triangle Post (SFP) |
| Adjustment Size | .25 MOA @ 100 yds |
| Eye Relief | 2.80" – 4.10" |
| Length | 13.80" |
| Magnification | 2.5-10x |
| Model | AccuPoint |
| Optic Coating | Multi-Coated |
| Power | 2.5-10X |
| Product Type | Rifle Scope |
| Reticle | BAC Green Triangle Post Reticle |
| Shipping Weight | 2.6875 |
| Objective Size | 56mm |
TRIJICON ACCUPOINT 2.5-10X56 BAC GRN
TRIJICON ACCUPOINT 2.5-10X56 BAC GRN
$754.78
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Top Rate Customer ServicePrompt Communication
Safe Payments
Trusted SSL Protection
Trusted SSL Protection
Amazing Selection
We carry all top brands
We carry all top brands





Reviews
There are no reviews yet.