| UPC | 810012513081 |
|---|---|
| Manufacturer | Taylors and Company |
| Manufacturer Part Number | 551017 |
| Barrel Length | 4.75" |
| Action | Single Action |
| ATF Type | Revolver |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 6 |
| Product Type | Revolver |
| Sights Type | Fixed Sights |
| Sights | Fixed Blade | Notch Rear |
| Shipping Weight | 3.3 |
| Rate of Twist | 1-in-12" |
| Package Width | 8.0 |
| Package Height | 2.0 |
TAYLOR’S & COMPANY CATTLEMAN 9MM CCH/WD 4.75″
TAYLOR’S & COMPANY CATTLEMAN 9MM CCH/WD 4.75″
$592.43
Out of stock
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Top Rate Customer ServicePrompt Communication
Safe Payments
Trusted SSL Protection
Trusted SSL Protection
Amazing Selection
We carry all top brands
We carry all top brands





Reviews
There are no reviews yet.