| UPC | 725327634317 |
|---|---|
| Manufacturer | Taurus |
| Manufacturer Part Number | 1-G3CP931-2X12 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Finish | Matte Stainless |
| Barrel Length | 3.26" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 12 + 1 |
| Mount Type | Optic Ready |
| Rate of Twist | 1:10" |
| Safety | Manual/Trigger |
| Shipping Weight | 2.2 |
| Sights Type | Fixed Front/Adj Rear |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
| Units per Box | 1 |
| ATF Type | Pistol |
| Length | 10 |
| Number of Magazines | 2 12 rd. |
| Package Height | 1.9 |
| Package Width | 6.2 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Sights | Black Serrated |
TAURUS G3C 9MM BK 3.2″ 12+1 OR 2 MAGS
TAURUS G3C 9MM BK 3.2″ 12+1 OR 2 MAGS
$344.84
Out of stock
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Top Rate Customer ServicePrompt Communication
Safe Payments
Trusted SSL Protection
Trusted SSL Protection
Amazing Selection
We carry all top brands
We carry all top brands





Reviews
There are no reviews yet.