| UPC | 816413024065 |
|---|---|
| Manufacturer | Silencer Co |
| Manufacturer Part Number | AC2486 |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Length | 4.50" |
| Model | Sig |
| Package Height | 1.3 |
| Package Width | 1.3 |
| Product Type | Accessory-Barrels |
| Rate of Twist | 1:10" |
| Shipping Weight | 0.321 |
| Style | Threaded |
| Thread Pattern | 1/2"x28 |
SILENCERCO BARREL SIG 320 CPCT 9MM 12X28
SILENCERCO BARREL SIG 320 CPCT 9MM 12X28
$143.65
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Top Rate Customer ServicePrompt Communication
Safe Payments
Trusted SSL Protection
Trusted SSL Protection
Amazing Selection
We carry all top brands
We carry all top brands





Reviews
There are no reviews yet.