| UPC | 816413028810 |
|---|---|
| Manufacturer | Silencer Co |
| Manufacturer Part Number | AC5335 |
| Barrel Length | 5" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Model | Threaded Barrel |
| Package Height | 1.2 |
| Package Width | 1.2 |
| Product Type | Accessory-Barrels |
| Rate of Twist | 1:10" RH |
| Shipping Weight | 0.35000000000000003 |
| Thread Pattern | 1/2"x28 |
SILENCERCO BARREL GLOCK 17 G5 9MM 1/2X28
SILENCERCO BARREL GLOCK 17 G5 9MM 1/2X28
$143.65
Out of stock
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Top Rate Customer ServicePrompt Communication
Safe Payments
Trusted SSL Protection
Trusted SSL Protection
Amazing Selection
We carry all top brands
We carry all top brands





Reviews
There are no reviews yet.