| UPC | 798681628025 |
|---|---|
| Manufacturer | Sig Sauer |
| Manufacturer Part Number | SOK5K705 |
| Eye Relief | 15mm |
| Length | 4.40" |
| Magnification | 7x |
| Model | KILO5K HD |
| Package Height | 2.4 |
| Package Width | 4.0 |
| Power | 7X |
| Product Type | Rangefinder |
| Shipping Weight | 0.9 |
SIG SAUER KILO5K 7X25MM LASER RANGEFINDR
SIG SAUER KILO5K 7X25MM LASER RANGEFINDR
$699.99
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Top Rate Customer ServicePrompt Communication
Safe Payments
Trusted SSL Protection
Trusted SSL Protection
Amazing Selection
We carry all top brands
We carry all top brands





Reviews
There are no reviews yet.