| UPC | 798681644803 |
|---|---|
| Manufacturer | Sig Sauer |
| Manufacturer Part Number | SOK4K601 |
| Eye Relief | 15mm |
| Length | 4.10" |
| Magnification | 6x |
| Model | KILO4K |
| Package Height | 2.4 |
| Package Width | 4.0 |
| Power | 6X |
| Product Type | Accessory-Range Finders |
| Shipping Weight | 0.855 |
SIG SAUER KILO4K LRF 6X22MM GRAPHITE
SIG SAUER KILO4K LRF 6X22MM GRAPHITE
$599.99
Out of stock
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Top Rate Customer ServicePrompt Communication
Safe Payments
Trusted SSL Protection
Trusted SSL Protection
Amazing Selection
We carry all top brands
We carry all top brands





Reviews
There are no reviews yet.