| UPC | 011356583222 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 58322 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 7mm BC |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Shipping Weight | 9.025 |
| ATF Type | SPORTING RIFLE |
| Number of Magazines | 1 4 rd. Detachable Box |
| Product Type | Rifle |
| Sights | No |
SAVAGE ARMS 110 ULTRALITE 7BC CARBON LH
SAVAGE ARMS 110 ULTRALITE 7BC CARBON LH
$1,448.36
Out of stock
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Top Rate Customer ServicePrompt Communication
Safe Payments
Trusted SSL Protection
Trusted SSL Protection
Amazing Selection
We carry all top brands
We carry all top brands





Reviews
There are no reviews yet.