| UPC | 030317023010 |
|---|---|
| Manufacturer | Leupold |
| Manufacturer Part Number | 177599 |
| Shipping Weight | 7.2 |
| Optic Coating | Fully Multi-Coated |
| Eye Relief | 17.60" – 20" |
| Length | 14.70" |
| Magnification | 15-45x |
| Product Type | Angled |
| Objective Size | 65mm |
LEUP SX-4 PROGUIDE HD 15-45X65MM ANG
LEUP SX-4 PROGUIDE HD 15-45X65MM ANG
$699.99
Out of stock
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Top Rate Customer ServicePrompt Communication
Safe Payments
Trusted SSL Protection
Trusted SSL Protection
Amazing Selection
We carry all top brands
We carry all top brands





Reviews
There are no reviews yet.