| UPC | 030317022648 |
|---|---|
| Manufacturer | Leupold |
| Manufacturer Part Number | 177332 |
| Adjustable Parallax | 50 yds |
| Adjustment Size | .1 MIL |
| Eye Relief | 3.80" – 3.60" |
| Length | 15.70" |
| Magnification | 7-35x |
| Model | Mark 5HD |
| Objective Size | 56mm |
| Optic Coating | Multi-Coated |
| Power | 7X – 35X |
| Product Type | Accessory-Scopes |
| Reticle | Tremor 3 |
| Shipping Weight | 0.0 |
LEUP MARK 5HD 7-35X56 35MM M5C3 TRM3
LEUP MARK 5HD 7-35X56 35MM M5C3 TRM3
$2,499.99
Out of stock
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Top Rate Customer ServicePrompt Communication
Safe Payments
Trusted SSL Protection
Trusted SSL Protection
Amazing Selection
We carry all top brands
We carry all top brands





Reviews
There are no reviews yet.