| UPC | 810172122222 |
|---|---|
| Manufacturer | Kriss TDI |
| Manufacturer Part Number | KV90-3PAD01 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Barrel Length | 5.5" |
| Action | Semi-Auto |
| Capacity | 10 + 1 |
| Number of Magazines | 1 10 rd. |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 0.0 |
| Sights | Low Profile Flip Up Sights |
| Sights Type | Adjustable Sights |
KRISS USA VECTOR SDP G3 9MM 5.5″ ARC 10
KRISS USA VECTOR SDP G3 9MM 5.5″ ARC 10
$1,609.99
Out of stock
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Top Rate Customer ServicePrompt Communication
Safe Payments
Trusted SSL Protection
Trusted SSL Protection
Amazing Selection
We carry all top brands
We carry all top brands





Reviews
There are no reviews yet.