| UPC | 811607035476 |
|---|---|
| Manufacturer | Kriss TDI |
| Manufacturer Part Number | KV90-PMCALP20 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Capacity | 40 + 1 |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 5.5" |
| Action | Semi-Auto |
| Length | 31.5 |
| Sights | Low Profile Flip Sights |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| Shipping Weight | 10.95 |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Package Width | 11.8 |
| Package Height | 3.8 |
| Number of Magazines | 1 40 rd. |
KRISS USA VECTOR SDP G2 9MM 5.5″ MC ALP
KRISS USA VECTOR SDP G2 9MM 5.5″ MC ALP
$1,539.99
Out of stock
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Top Rate Customer ServicePrompt Communication
Safe Payments
Trusted SSL Protection
Trusted SSL Protection
Amazing Selection
We carry all top brands
We carry all top brands





Reviews
There are no reviews yet.