| UPC | 811607033533 |
|---|---|
| Manufacturer | Kriss TDI |
| Manufacturer Part Number | KV10-PCG30 |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Package Width | 12.0 |
| Package Height | 4.0 |
| Length | 32 |
| Number of Magazines | 1 33 rd. |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| Sights | Low Profile Flip Sights |
| Shipping Weight | 11.85 |
| ATF Type | Pistol |
| Caliber/Gauge | 10mm |
| Barrel Length | 6.5" |
| Action | Semi-Auto |
| Capacity | 33 + 1 |
KRISS USA VECTOR SDP-E G2 10MM 6.5″ CGR
KRISS USA VECTOR SDP-E G2 10MM 6.5″ CGR
$1,379.99
Out of stock
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Top Rate Customer ServicePrompt Communication
Safe Payments
Trusted SSL Protection
Trusted SSL Protection
Amazing Selection
We carry all top brands
We carry all top brands





Reviews
There are no reviews yet.