| UPC | 810172121454 |
|---|---|
| Manufacturer | Kriss TDI |
| Manufacturer Part Number | KV90-3CFD01 |
| Product Type | Rifle |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Shipping Weight | 0.0 |
| Sights | Low Profile Flip Up Sights |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| Capacity | 10 + 1 |
| Number of Magazines | 1 10 rd. |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
KRISS USA VECTOR CRB G3 9MM 16″ FDE 10+1
KRISS USA VECTOR CRB G3 9MM 16″ FDE 10+1
$1,609.99
Out of stock
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Top Rate Customer ServicePrompt Communication
Safe Payments
Trusted SSL Protection
Trusted SSL Protection
Amazing Selection
We carry all top brands
We carry all top brands





Reviews
There are no reviews yet.