| UPC | 810172121379 |
|---|---|
| Manufacturer | Kriss TDI |
| Manufacturer Part Number | KV10-3CFD01 |
| Product Type | Rifle |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| Sights | Low Profile Flip Up Sights |
| Shipping Weight | 0.0 |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Number of Magazines | 1 10 rd. |
| Capacity | 10 + 1 |
| Caliber/Gauge | 10mm |
| Barrel Length | 16" |
| Action | Semi-Auto |
KRISS USA VECTOR CRB G3 10MM FDE 10+1 16
KRISS USA VECTOR CRB G3 10MM FDE 10+1 16
$1,609.99
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Top Rate Customer ServicePrompt Communication
Safe Payments
Trusted SSL Protection
Trusted SSL Protection
Amazing Selection
We carry all top brands
We carry all top brands





Reviews
There are no reviews yet.