| UPC | 810172121492 |
|---|---|
| Manufacturer | Kriss TDI |
| Manufacturer Part Number | KV10-3CAP01 |
| Caliber/Gauge | 10mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Product Type | Rifle |
| Number of Magazines | 1 10 rd. |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 0.0 |
| Sights | Low Profile Flip Up Sights |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| Barrel Length | 16" |
| Action | Semi-Auto |
KRISS USA VECTOR CRB G3 10MM ALP 10+1 16
KRISS USA VECTOR CRB G3 10MM ALP 10+1 16
$1,609.99
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Top Rate Customer ServicePrompt Communication
Safe Payments
Trusted SSL Protection
Trusted SSL Protection
Amazing Selection
We carry all top brands
We carry all top brands





Reviews
There are no reviews yet.