| UPC | 811607037029 |
|---|---|
| Manufacturer | Kriss TDI |
| Manufacturer Part Number | KV90-CMCALP20 |
| Sights | Low Profile Flip Sights |
| Number of Magazines | 1 40 rd. |
| Capacity | 40 + 1 |
| Action | Semi-Auto |
| Package Width | 10.9 |
| Shipping Weight | 14.75 |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Package Height | 4.0 |
| Barrel Length | 16" |
| ATF Type | Rifle |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Length | 42.7 |
KRISS USA VECTOR CRB G2 9MM 16″ MCA 40+1
KRISS USA VECTOR CRB G2 9MM 16″ MCA 40+1
$1,749.99
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Top Rate Customer ServicePrompt Communication
Safe Payments
Trusted SSL Protection
Trusted SSL Protection
Amazing Selection
We carry all top brands
We carry all top brands





Reviews
There are no reviews yet.