| UPC | 669278323237 |
|---|---|
| Manufacturer | Kimber |
| Manufacturer Part Number | 3200323 |
| Action | Single Action |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 4" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 9 + 1 |
| Model | STAINLESS PRO CARRY II |
| Number of Magazines | 1 9 rd. |
| Package Height | 3.5 |
| Package Width | 10.0 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Rate of Twist | 1-in-16" |
| Safety | Manual Safety |
| Shipping Weight | 3.7 |
| Sights | Low Profile | FS: Fiber Optic |
| Sights Type | Fixed Sights |
| Slide Description | Serrated |
| Units per Box | 1 |
KIMBER STAINLESS PRO CARRY II 9MM 4″
KIMBER STAINLESS PRO CARRY II 9MM 4″
$861.65
Out of stock
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Top Rate Customer ServicePrompt Communication
Safe Payments
Trusted SSL Protection
Trusted SSL Protection
Amazing Selection
We carry all top brands
We carry all top brands





Reviews
There are no reviews yet.