| UPC | 810651025105 |
|---|---|
| Manufacturer | Christensen Arms |
| Manufacturer Part Number | CA10268-315335 |
| Capacity | 3 + 1 |
| Caliber/Gauge | 7mm Remington Magnum |
| ATF Type | Rifle |
| Barrel Length | 26" |
| Action | Bolt Action |
| Shipping Weight | 23.6 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-9" |
| Package Width | 14.5 |
| Package Height | 5.5 |
| Length | 54 |
CHRISTENSEN ARMS SUMMIT TI 7MAG CARBON 26″
CHRISTENSEN ARMS SUMMIT TI 7MAG CARBON 26″
$5,499.99
Out of stock
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Top Rate Customer ServicePrompt Communication
Safe Payments
Trusted SSL Protection
Trusted SSL Protection
Amazing Selection
We carry all top brands
We carry all top brands





Reviews
There are no reviews yet.