| UPC | 840290529238 |
|---|---|
| Manufacturer | Christensen Arms |
| Manufacturer Part Number | 801-15037-02 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 16.25" |
| Caliber/Gauge | 7mm BC |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Shipping Weight | 0.0 |
CHRISTENSEN ARMS EVOKE HNTR 7MMBC BLK/GRN 16″
CHRISTENSEN ARMS EVOKE HNTR 7MMBC BLK/GRN 16″
$998.99
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Top Rate Customer ServicePrompt Communication
Safe Payments
Trusted SSL Protection
Trusted SSL Protection
Amazing Selection
We carry all top brands
We carry all top brands





Reviews
There are no reviews yet.