| UPC | 787450998155 |
|---|---|
| Manufacturer | Live Free Armory |
| Manufacturer Part Number | HG8644N |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Finish | STAINLESS |
| Barrel Length | 4.15" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 18 |
| Model | Apollo 11 V2 |
| Mount Type | RMSc Footprint |
| Number of Magazines | 2 18 rd. |
| Product Type | 1911 |
| Rate of Twist | 1:16" LH |
| Safety | Ambi Thumb |
| Shipping Weight | 5.3 |
| Sights | Tritium Night Sights |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
CENTURY ARMS LFA APOLLO 11 9MM FDE 18+1 CPT
CENTURY ARMS LFA APOLLO 11 9MM FDE 18+1 CPT
$899.99
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Top Rate Customer ServicePrompt Communication
Safe Payments
Trusted SSL Protection
Trusted SSL Protection
Amazing Selection
We carry all top brands
We carry all top brands





Reviews
There are no reviews yet.